آموزش کشاورزی

۸۸۳

آموزش کشاورزی

۱-فروش آنلاین کود، بذر و ادوات:

وبسایت و اپلیکیشن کشاورزی آنلاین با دربرداشتن بیش از ۲۰۰۰ محصول شامل انواع کود، بذر و ادوات کشاورزی یکی از اولین و بزرگترین بسترهای فروش آنلاین نهاده های کشاورزی است. این فروشگاه با داشتن باجه اختصاصی پست، سفارش های بالای ۳۰۰ هزار تومان را به صورت رایگان به سراسر ایران ارسال میکند. همچنین امکان ارسال از طریق باربری ها و یا اتوبوس نیز در فرايند خرید توسط کاربر قابل انتخاب است.

۲-فروشگاه فیزیکی آقای کشاورز:

این فروشگاه با مساحتی بالغ بر  ۱۶۵۰ مترمربع بزرگترین هایپرمارکت کشاورزی در استان گلستان است. آدرس فروشگاه واقع در ابتدای جاده گرگان-گنبد-کیلومتر۳ جاده نصرآباد این امکان را فراهم نموده تا افرادی که خرید حضوری را میپسندند بتوانند با حضور در فروشگاه خرید خود را انجام دهند.

۳-مشاوره تلفنی رایگان

کشاورزی به عنوان یک حوزه تخصصی نیاز به اطلاعات بروز علمی و فنی دارد. خرید بذر بدون مشاوره میتواند ضرر و زیان های فراوانی در پیش داشته باشد و خرید آگاهانه کود میتواند منجر به محصول بهتر و پربارتری شود. به همین دلیل فروش در کشاورزی آنلاین با مشاوره های تلفنی رایگان میتواند آگاهانه و متناسب با نیاز و بودجه کشاورزان، گلخانه داران و باغداران عزیز باشد.

تلفن ثابت ۰۱۷۹۱۰۱۱۱۵۹ در ایام کاری از ساعت ۸ صبح تا ۱۵ بعدازظهر در خدمت شماست.

۴- پیج اینستاگرام:

پیج اینستاگرام مجموعه با آی دی  keshavarzionline ,  با بیش از ۱۵۰ هزار مخاطب یکی از بزرگترین پاتوق های کشاورزان، متخصصان و علاقه مندان به کشاورزی است و مشتمل بر بیش از هزاران دقیقه محتوای اختصاصی آموزش در زمینه های مختلف کشاورزی، باغداری و گلخانه است.

همچنین بخش عمده اطلاع رسانی ها درمورد فستیوال های فروش و پرسش پاسخ های فنی در آنجا انجام میگردد. 

۵- مقالات و کلیپ های تخصصی:

کشاورزی آنلاین با تولید اختصاصی محتوای مقاله های تخصصی کشاورزی شامل برنامه های ویژه تغذیه انواع گیاهان و شبکه اختصاصی پخش ویدیوهای تخصصی با عنوان اگروفیلم به صورت رایگان به مخاطبان خدمات رسانی میکند.

آشنایی با دیگر اعضای تیم کشاورزی آنلاین:

تیم کشاورزی آنلاین بهبود خدمات را وظیفه خود می دانند و هر روز سعی می کنند تا کیفیت خدمات ارائه شده را برای کشاورزان میهنمان افزایش دهند. شاید بخش بزرگی از اعضای این تیم و فعالیتهایشان دیده نشود، اما آنچه مسلم است این است که تحقق اهداف ما بدون این تیم ممکن نخواهد بود.

سایت و بقیه کانال های مارو حتما دنبال کنید:

https://keshavarzionline.com/

https://www.aparat.com/keshavarzionline

https://www.instagram.com/keshavarzio...

https://www.youtube.com/channel/UCZmS51iDvloIuwG7lDDMjXg

کشاورزی آنلاین
کشاورزی آنلاین ١ دنبال‌ کننده