شرکت ارگ سبز پارتیکان مشاوره مجری و طراح در احداث گلخانه

۳,۵۴۸

شرکت ارگ سبز پارتیکان مشاوره مجری و طراح در احداث گلخانه 

مقدمه: 
در شرکت ارگ سبز پارتیکان ،شرکت ساخت سازه های گلخانه ایی در تیم ما صد درصد فلسفه رضایت مشتری به یک فرهنگ تبدیل شده است. در هسته ی فرهنگ ما درک عمیق از مشتریان و نیازهای آنان مطرح است. از طریق همدلی و مراقبت، اطمینان از تجربه هر مشتری در برخورد با شرکت ارگ سبز پارتیکان بهتر از حد انتظار است. در شرکت ارگ سبز ، هدف ما صرفا عرضه خدمات به مشتریان نمی باشد هدف ما ایجاد مشارکت طولانی مدت با مشتری است.
زیرساخت سودمند شرکت ارگ سبز به عنوان یک، شرکت با بهترین پرسنل در طراحی ساخت مدرن ترین گلخانه ها با کمترین قیمت و بهترین کیفیت به صورت یکپارچه مشغول به خدمت رسانی به مردم این سرزمین است ما ازکیفیت و ثبات هر مرحله از کسب و کار خود اطمینان داریم. مهمتر از همه، بزرگترین دارایی شرکت ارگ سبز پارتیکان تیم با تجربه و حرفه ای که با سابقه موفقیت درخشان اثبات شده است.
سابقه درخشان شرکت ارگ سبز در ساخت سازه های گلخانه ایی مشارکت موفقیت آمیز از طریق ارتباطات عالی، ترویج نام تجاری ارتباط مداوم و سازنده سنگ بنای هر رابطه موفق است. یکی از ارزشهای سازنده ما قبول و قدردانی از نظرات سازنده شما در بهبود شرایط و هر چه بهتر شدن خدمات و روش کار ما   ، در طراحی و ساخت سازه های گلخانه ایی است و این برای شرکت ارگ سبز پارتیکان یک افتخار به حساب می آید.

شرکت خدمات گلخانه ای ارگ سبز پارتیکان با تجربه ای مفید حاصل از سال ها فعالیت در زمینه طراحی و ساخت گلخانه ای مدرن راه شما را برای دستیابی به بهترین سیستم های گلخانه ای کوتاه و هموار ساخته است این بار را بر دوش ما بگذارید و دست خود را در دستان ما با اطمینان به سوی نتیجه ای دلنشین گام بردارید. موفقیت شما آرمان و آرزوی ماست.
در شرکت ما سالها تجربه اختصاص داده شده به ساخت و مونتاژ سازه های گلخانه ای و کشاورزی، در طول این سالها این شرکت قادر به انطباق با نیازهای در حال تغییر مشتریان با ساختن سازه هایی که ترویج فرهنگ کشاورزی نوین میباشد. طیف گسترده، متنوع و کارآمد از محصولات، ما را قادر به حل هر وضعیت می کند این ویژگی منحصر به فرد ماست که نیازهای شما را در زمینه ساخت انواع گلخانه مرتفع سازیم اعم از گلخانه های سیفی سبزی ، گلخانه های گل رز و انواع و اقسام محصولات گلخانه ایی.
در شرکت ارگ سبز پارتیکان مراقبت از اجرای هر مرحله از پروژه، از طراحی "در محل" از ساختار به مجمع آن توسط اپراتورهای متخصص ما انجام میگیرد. خدمات ما تضمین شده است از طریق خدمات به مشتریان ما راه مناسب برای تکمیل تجهیزات گلخانه ای خود را پیدا کنید. فلسفه رضایت مشتری ما قادر به نظارت به طور مستقیم و به طور مداوم درهر سطح از این پروژه است.
در حال حاضر شرکت ما دارای امکانات جدید و مدرن مجهز به بهترین تکنولوژی دارای کادر منظم و مجرب برای تولید و شکل دادن به سازه های گلخانه ایی است. تجربه ما، تخصص و تایید از مشتریان ما، در سراسر کشور قرار گرفتن ما به عنوان یکی از رهبران در طراحی و ساخت سازه های گلخانه ایی و کشاورزی درساخت و اجرای انواع پروژه های گلخانه ایی به عنوان نشانه ایی است که ما را در خط مقدم صنعت ساخت گلخانه های مدرن نگه داشته است. ما به شما پیشنهاد می کنیم در عوض هزینه های هنگفت و وقت گیر با مشاوران ما تماس بگیرید و بهترین روش را برای ساخت و برداشت محصولی مرغوب و با کیفیت انتخاب کنید.

سازه گلخانه

سازه های گلخانه شامل مشاوره و ساخت گلخانه می شود که به ابعاد و اندازه های مختلف ، بسته به نوع محصول و منطقه ی آب و هوایی طراحی می گردد و سازه های گلخانه ایی شامل : ستون ها ، کمان های اصلی ، شبکه بندی (خرپاها) مهارهای سازه ، آبرو ، دریچه ( اتصالات دریچه ، رک و پینیون-دریچه و موتور و گریبکس دریچه ) می باشد.

سیستم گرمایشی گلخانه 

سیستم های گرمایشی در گلخانه ها به صورت های مختلف ( کوره های هوای گرم – شوفاژ کشی - سیستم های انرژی تابشی و ...) می باشد که متداول ترین آن سیستم کوره های هوای گرم استیل که بازده و راندمان آن به نوع جنس استیل و طراحی و ساخت آن بستگی دارد می باشد.

سیستم سرمایشی (خنک کننده) گلخانه 

فرآیند خنک سازی و سرمایش در سازه گلخانه 

فرآیندی است که طی آن هوای گرم بیرون گلخانه پس از برخورد با رطوبت به صورت یک جریان هوا و عبور از پد مرطوب به هوای خنک تبدیل شده و باعث کاهش دمای گلخانه می شود.
سیستم فن و پد شامل فن ها یا هواکش های خروجی در یک طرف گلخانه و سیستم سرمایش تبخیری (پد) در طرف دیگر نصب می شود.
و لوازم پد شامل کاغذ پد سلولوزی + قاب پد (که در سه مدل 1- فایبر گلاس 2- گالوانیزه 3- آلومینیومی در بازار موجود است) + لوله کشی پد ها+ اتصالات نگهدارنده قاب پد+ لوله کشی هرزآب پد + پمپ یا کفکش + فیلتر و مخزن آب می شود.

مه پاش 

سیستم مه پاش جهت خنک کردن گلخانه و ایجاد رطوبت و تغذیه گیاه در برخی موارد مورد استفاده قرار می گیرد که شامل یک عدد پمپ فشار قوی با الکترو موتور و منبع ذخیره آب و فیلتر های مخصوص – اتصالات مخصوص می باشد. لوله های آب رسانی به پایه نازل و نازل آب به چند نوع مختلف که شامل لوله های گالوانیزه -لوله های استیل – شیلنگ های پلی آمید و شیلنگ های فشار قوی می باشد. پایه نازل ها که بر اساس میزان رطوبت درخواستی گلخانه به فواصل معین در گلخانه نصب می گردد و نازل ها بر روی پایه نازل قرار می گیرد. میزان قدرت الکترو موتور و فشار بار پمپ و لیتر پمپ بر اساس تعداد نازل و دبی نازل ها محاسبه می گردد.

سیستم ذخیره انرژی (شیدینگ) 

سیستم سایه بان (شید) و پرده ذخیره کننده انرژی ( انرژی سیوینگ) :

کاهش و تنظیم لوکس نوری در حد دلخواه ، جلوگیری از تابش مستقیم نور خورشید ، جلوگیری از اتلاف دما در زمستان از مزایای استفاده از سیستم سایه انداز و انرژی سیوینگ در گلخانه است.
نوع پرده و درصد سایه اندازی – سیوینگ آن با توجه به نوع کشت و شرایط اقلیمی محل اجرای گلخانه انتخاب و اجرا می گردد. پرده های حرارتی انرژی سیوینگ و سایه انداز شید در دو نوع دستی و اتومات در گلخانه قابل اجرا بوده که از ابزار و تجهیزات مخصوص به نوع اجرا استفاده می گردد.

سیستم آبیاری و تغذیه هوشمند 

پمپ و مخازن آبیاری + لوله کشی ها + فیلتر+ نوار تیپ یا لوله های مخصوص آبیاری+ تانکر ها و پمپ + دیپر + تغذیه هوشمند + آب شیرین کن

کنترل اقلیم (کنترل هوشمند گلخانه) 

به‌طورکلی بر اساس سطح تکنولوژی مورداستفاده در گلخانه روش‌هایی شامل کنترل دستی، کنترل ساده، کنترل مرحله‌ای و کنترل کامپیوتری به‌طور همزمان و یا به‌تنهایی جهت کنترل اقلیم گلخانه مورداستفاده قرار می‌گیرند.
هر واحد گلخانه بر اساس نوع کشت و نیاز از تجهیزات مربوطه استفاده می نمایدو در شرایط و اقلیم های مختلف نیز تجهیزات متفاوت استفاده می شوند.

سیستم برق کشی و روشنایی 

شامل برق کشی دریچه ها برق و تابلو کلیه سیستم ها و تجهیزات جانبی گلخانه + برق و روشنایی گلخانه را شامل می شود.


رامیار بدرنیا
رامیار بدرنیا ٠ دنبال‌ کننده