خیار ممتاز

۶۹۶

خیار ممتاز

محصول شرکت یوکسل ترکیه ( قویترین کمپانی تولید بذر)

خصوصیات بذر خیار ممتاز

نام رقم: ممتاز
گیاه:پارتنوکارپیک ۱۰۰% گل ماده
بوته نسبتا قوی و بسیار پر بار
میوه: رنگ میوه سبز تیره درخشنده
طول میوه ۱۶ الی ۱۸ سانتی متر
میوه برش دار
بسیار زودرس و سفت
مقاومت به بیماری
ویروس موزاییک خیار (CMV)
ویروس زردی بین رگبرگی (CVYV)
مناسب کشت در فصل اصلی
هر پاکت ۱۰۰۰ عددی می باشد


خیار ممتاز ابتدا به اسم نفر در ایران معرفی شد و طرفداران زیادی پیدا کرد. اما به دلیل ورود قاچاق شرکت وارد کننده اسم آن را به ممتاز تغییر دارد تا بتواند به راحتی مسیولیت کیفیت این رقم را بر عهده بگیرد.

بذر خیار ممتاز محصول شرکت یوکسل ترکیه است

شرکت بذر یوکسل، شرکتی ترکیه ای در حوضه تحقیقات و تولیدات بذر است که زمینه فعالیت آن کار بر روی اصلاح بذورسبزیجات هیبریدی می باشد.

این شرکت به عنوان بزرگترین شرکت به نژادگر سبزیجات در ترکیه می باشد که بیشتر فعالیت آن کار بر روی گوجه، فلفل، خیار، کدو،خربزه،بادمجان و هندوانه می باشد.

شرکت تولید کننده خیار ممتاز علاوه بر زمین زراعی ۲۱۰ هکتاری، این شرکت دارای ۵ پایگاه تحقیق وتولید نیز می باشد. زمینی به وسعت ۶۵ هکتار به گلخانه های متعددی جهت پرورش اختصاص یافته است.

این شرکت واریته های مختلفی از سبزیجات هیبریدی، با بالاترین کیفیت را از طریق برنامه های پرورشی متعددی طی ۳۰ سال توسعه داده و تصمیم به ادامه فعالیت خود در این زمینه دارد. این واریته ها تنها توسط شرکت بذر یوکسل پرورش یافته و تولید شده اند.

محصولات متعدد این شرکت همانند خیار ممتاز با کیفیتی بالا، مقاوم در برابر بیماری و قابل انطباق با شرایط محیطی مختلف پاسخگوی تمام نیازهای کشاورزان می باشد.

کشاورزی آنلاین

کشاورزی آنلاین
کشاورزی آنلاین ١ دنبال‌ کننده